0850 460 6162
  info@simport.com.tr

Simport | Yönetim

Yönetim Kurulu Başkanımızdan

Değerli Müşterilerimiz ve iş ortaklarımız

2008 yılında temelini attığımız Simport ’un bugün Türkiye’de Beyaz Eşya Sektörü Bayi Kanalı’ndaki en büyük oyuncu olduğunu sizlerle paylaşıyor olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Tüm Beyaz Eşya perakendecileri (Büyük Teknoloji Marketler-Büyük Gıda Marketler ve Katlı AVM’ler) arasında ise İstanbul’da ilk 3’te Tüm Türkiye’de ise ilk 10’da olduğumuzu bilmenizi isteriz.

Hedefimiz 2017 yılında mağaza sayımızı 40’a çıkararak 170 milyon TL ciro gerçekleştiren bir şirket olmak. Yani 2017 hedefimizi gerçekleştirdiğimizde; İstanbul’da satılan her 10 beyaz eşyadan birini Türkiye’de ise satılan her 50 beyaz eşyadan birini biz satıyor olacağız.

Kendimizi geleneksel perakendeciler arasında modern perakendeci olarak görüyoruz. Modern perakendeciliğin en önemli enstrümanlarını kullanıyoruz.
Mağazalarımızın kapısından giren müşteri sayısını ölçüyoruz, geri dönüş oranlarına-sepet ortalamalarına bakıyoruz, mağazalarımızı gizli müşterilerle denetliyoruz. Müşteri memnuniyetini ölçümleyerek daha iyiye nasıl ulaşırız ve sizlere nasıl daha iyi bir hizmet veririz diye çaba sarf ediyoruz. Kurucusu ve Yönetim Kurulu Üyesi olduğum Kategori Mağazacılığı Derneği’nde modern perakendeciliği Türkiye’de daha fazla geliştirmek için çalışıyoruz.

2008’den beri bayi kanalında yapılmayanları yaptık ve yapmaya devam ediyoruz;
*Reklam ve Pazarlamanın her alanını kullanarak müşterilerimize en etkin şekilde ulaşmaya çalışıyoruz.
*İstanbul’un en seçkin Alışveriş Merkezleri’nde Senetli-Sözleşmeli satışı başlatan ilk şirketiz. Artık Kredi kartı olmayan ya da kartında yeterli limiti bulunmayan tüketicilere de hizmet verebiliyoruz.
Sizlerden aldığımız bu güç ve destekle Simport’ u Türkiye Beyaz Eşya sektörünün sayılı oyuncularından biri haline getirdik.

İyi ki varsınız!

Saygılarımla…

Serhan Tınastepe