• 0850 460 61 62
  • info@simport.com.tr

Simport | Yönetim

Yönetim Kurulu Başkanımızdan
Değerli Müşterilerimiz ve iş ortaklarımız

 

2008 yılında temelini attığımız Simport ’un perakende satışlarda Türkiye’de Beyaz Eşya Sektörü Bayi Kanalı’ndaki en büyük oyuncu olduğunu sizlerle paylaşıyor olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Tüm Beyaz Eşya perakendecileri (Büyük Teknoloji Marketler-Büyük Gıda Marketler ve Lokal Zincirler) arasında ise Tüm Türkiye’de ise ilk 3’te olduğumuzu bilmenizi isteriz.

2017 yılını 200 milyon TL’yi aşan satış hacmiyle kapatan şirketimiz, Türkiye’nin en büyük ilk 1000 şirketi arasına girerek, önümüzdeki yıllarda da büyümesine emin adımlarla devam edeceğini güçlü sinyallerini vermeye devam etmektedir.

Kendimizi geleneksel perakendeciler arasında modern perakendeci olarak görüyoruz. Modern perakendeciliğin en önemli enstrümanlarını kullanıyoruz. Mağazalarımızın kapısından giren müşteri sayısını ölçüyoruz, geri dönüş oranlarına-sepet ortalamalarına bakıyoruz, mağazalarımızı gizli müşterilerle denetliyoruz. Müşteri memnuniyetini ölçümleyerek daha iyiye nasıl ulaşırız ve sizlere nasıl daha iyi bir hizmet veririz diye çaba sarf ediyoruz. Kurucusu ve Yönetim Kurulu Üyesi olduğum Kategori Mağazacılığı Derneği’nde modern perakendeciliği Türkiye’de daha fazla geliştirmek için çalışıyoruz.

2008’den beri geleneksel kanalda yapılmayanları yaptık ve yapmaya devam ediyoruz.Reklam ve Pazarlamanın her alanını kullanarak müşterilerimize en etkin şekilde ulaşmaya çalışıyoruz. İstanbul’un en seçkin Alışveriş Merkezleri’nde Senetli-Sözleşmeli satışı başlatan ilk şirketiz. Artık Kredi kartı olmayan ya da kartında yeterli limiti bulunmayan tüketicilere de hizmet verebiliyoruz. Daha saymakla bitiremeyeceğim birçok ilke öncülük yaptık.

Sizlerden ve 200’e yakın çalışanımızdan aldığımız bu güç ve destekle, Simport’ u Türkiye Beyaz Eşya sektörünün sayılı şirketlerinden biri haline getirdik.

İyi ki varsınız!

Saygılarımla…

Serhan Tınastepe