• 0850 460 61 62
  • info@simport.com.tr

Simport | Hakkımızda

Simport Ev Aletleri

2008 yılında İstanbul’da Beyaz Eşya perakende sektöründe ticari hayatına başlayan Simport, faaliyetini 40 mağaza ile sürdürmektedir. Simport, günümüzde kaliteli hizmet anlayışıyla alanında öncü yerli ve yabancı markaları müşterileriyle buluşturmayı kendine görev edinmiş ve bu yolda çalışmalarına hız kesmeden devam eden, Türkiye’nin tüketici elektroniği ve beyaz eşya sektöründeki en büyük ve en güçlü şirketlerden biridir.

Bünyesinde bulundurduğu, alanında Türkiye’nin en büyük markalarından SIEMENS, VESTEL, SAMSUNG ve DAIKIN’in yanı sıra premium elektrik süpürgeleri kategorisinde Almanya’da üretilen ve bir dünya markası olan THOMAS’ı da 2014 yılında bünyesine katarak Türkiye Mümessili olmuştur. 2015 yılında online satış kanalını oluşturan Simport, 20’ye yakın markanın Online Kanal Distribütörlüğünü yapmaktadır. 2018 yılında dünyanın IT alanındaki en büyük şirketlerinden biri olan HP’nin Online Kanal Distribütörlüğü’nü alan Simport 81 ilde oluşturduğu dağıtım ağıyla tüketicilerine hızlı ve güvenilir hizmet vermektedir.

Müşteri memnuniyetini ilke edinmiş, satış odaklı, etik değerlere sahip ve konusunda uzman personelleri ile Simport, müşterilerini lider markalar ve yüksek kalite ile buluşturmaya devam etmektedir.