0850 460 6162
  info@simport.com.tr

Simport | Hakkımızda

Simport Ev Aletleri

2008 yılında İstanbul’da Beyaz Eşya perakende sektöründe ticari hayatına başlayan SİMPORT EV ALETLERİ, 2017 yılında faaliyetlerini 35 mağaza ile sürdürmektedir.

Simport, günümüzde düşük fiyatlar ve kaliteli hizmet anlayışıyla dünya markalarını müşterileriyle buluşturmayı kendine görev edinmiş ve bu yolda çalışmalarına hız kesmeden devam eden, 2017 yılı sonuna kadar mağaza sayısını 40’a çıkarmaya hedefleyen Türkiye’nin tüketici elektroniği ve beyaz eşya bayi sektöründeki en büyük ve en güçlü markalarından biridir.

Bünyesinde bulundurduğu ve geleneksel kanalda satış faaliyetlerini sürdürdüğü Türkiye’nin en büyük 5 markası SIEMENS, HOTPOINT, VESTEL, SAMSUNG ve DAIKIN yanı sıra premium elektrik süpürgeleri kategorisinde tüm Türkiye’de distribütörlüğünü yaptığı THOMAS markasını da 2014 yılı sonunda bünyesine katmıştır.

Gerçekleştirdiği Ciro Hedefleri ile tüketici elektroniği alanında Türkiye’nin 6’ncı, İstanbul’un ise 3’ncü en büyük şirketidir. Müşteri memnuniyetini ilke edinmiş, satış odaklı, etik değerlere sahip ve konusunda uzman personelleri ile Simport, İstanbul’da müşterilerini lider markalar ve yüksek kalite ile buluşturmaya devam etmektedir.